Firemní účty

Home / Služby / Firemní účty

Zřízení podnikatelských účtů pro právnické osoby je naší historicky hlavní službou, a právě v tomto jsme nejlepší. Každý účet je multiměnový, takže umožňuje držet finanční prostředky v různých měnách pro obchodní a investiční účely.

Obvykle, účet je aktivován během 1 hodiny po podání žádosti, ale my provedeme řádnou kontrolu během několika dalších dnů. Pro kontrolu totožnosti žadatele je potřeba se spojit s jedním z našich představitelů. Jedná se o jednoduchý proces, jelikož máme více než 30 takových partnerů po celém světě.

Největší výzvou pro zákazníka je hromada papírů, které musí podat finanční instituci. Je to dost často hrůza, avšak my se tomuto postupu vyhýbáme tak, že rozdělujeme celý proces do 2 kroků. Prvním je krátká návštěva našeho představitele (který pomůže s podáním žádosti, ověřením totožnosti a firemními dokumenty), výsledkem čehož je založení účtu a aktivace tokenu tentýž den. Během dalších 3 až 5 dnů, zatímco zákazník může pohodlně využívat svého účtu, provádíme plnou kontrolu samotného podnikání. Toto je druhým a posledním krokem.

Pro zahájení procesu prosíme, abyste nám zaslali krátký email s uvedením města a státu, které byste chtěli navštívit, a my zařídíme, aby náš představitel se s vámi spojil během 30 minut.