Investice

Home / Investice

Naše investiční oddělení poskytuje kvalitní strategické poradenství a také provádí investice z pověření svých zákazníků. nvestiční oddělení pomáhá klientům řešit jejich nejdůležitější finanční a strategické úkoly. Struktura oddělení nám umožňuje přenést naše odborné znalosti na širokou škálu produktů a služeb.

Naše finanční instituce spolupracuje s většinou celosvětových burz a je přímým hráčem, díky čemuž naši klienti se nemusí bát o své úspory. V rámci dynamického, tržně řízeného prostředí úzce spolupracujeme s korporátními klienty, penzijními fondy, finančními sponzory a vládami s cílem strukturovat a realizovat některé z největších a nejsložitějších transakcí v oblasti financování a řízení rizik.

Cílem je poskytnout našim klientům nejlepší a nejinovativnější řešení financování a řízení rizik v rámci celého spektra produktů, včetně vlastního kapitálu, dluhu a derivátů. Tento cíl naplňuje naše investiční oddělení, které úzce spolupracuje s dalšími oblastmi investic a dalších divizí, včetně zahraniční měny, komodit a kapitálu.

Chcete-li se dozvědět více o tom, co bychom pro vás mohli udělat v této oblasti, kontaktujte nás a okamžitě vám poskytneme kompletní informace.